Diamantová technika, diamantové kotouče Pardubice


Všechny uvedené ceny jsou bez 20% DPH


  • OBJEDNÁNÍ VÝROBKŮ - Zboží lze objednat přes formulář na našich internetových stránkách nebo telefonicky na tel:466 612 021,602 148 318. Při objednávce je nutné uvést platnou adresu a platné telefonní číslo zákazníka.
  • DODÁNÍ VÝROBKŮ- Je možný osobní odběr v sídle firmy a nebo po celé ČR poštovní zásilkou. Dodavatel se zavazujezboží odeslat v rámci ČR bezodkladně po obdržení objednávky max.ve lhůtě do 72 hod (do tří prac.dnů) od příjmu objednávky. Dodavatel si vyhrazuje právo prodloužit dodací lhůtu pokud jemu samotnému nebude včas dodáno zboží výrobcem. Zákazník bude o této případné prodlevě informován telefonicky.
  • PLATBA- HOTOVĚ při osobním odběru, DOBÍRKOU, PŘEDEM nebo BANKOVNÍM PŘEVODEM na č.ú. 78-9163160237 / 0100
  • ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY ( tj. VRÁCENÍ PŘEVZATÉHO ZBOŽÍ ) - Při uzavření kupní smlouvy prostřednictvím komunikace na dálku, tj. telefonu, E-mailu, E-shopu má kupující právo dle § 53 o.z. odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží (zásilku je nutné vždy dle zákona převzít).
  • REKLAMACE- v případě reklamace zboží zasílejte balíkem doporučeně nebo osobně v místě sídla firmy. V každém případě nás o reklamaci informujte telefonicky nebo E-mailem.
  • NEPŘEVZETÍ ZÁSILKY - objednávka je návrhem kupní smlouvy dle § 53 odst.1 občanského zákoníku. K uzavření kupní smlouvy dochází při potvrzení závazné objednávky prodávajícím, čemuž předchází udělení souhladu s těmito obchodními podmínkami nebo souhlasem ANO při telefonické objednávce. V případě neuhrazení částky spojené na vyřízení objednávky prodávajícímu do 14 dnů od nepřevzaté zásilky bude tato dlužná částka vymáhána vedle plnění i s úroky dle předpisu zákona č. 142/1994 Sb.
  • OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ - Prodávající se zavazuje, že údaje získané v souvislosti se smluvním vztahem, tj. údaje uvedené v objednávce budou využity pouze pro zpracování a odeslání objednávky a dále pro odeslání potřebných informací objednavateli a to při respektování platných předpisů, zejména ve znění zákona č.101 / 2000 Sb. o ochraně osobních údajů.